خانه » رویداد و اخبار کارآفرینی » سومین رویداد استارتاپی کوک – حوزه صنعت
22 بهمن 1400

سومین رویداد استارتاپی کوک – حوزه صنعت

  • شروع: یک‌شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۱۸ اسفند ساعت ۱۲:۰۰

معرفی رویداد


سومین رویداد استارتاپی کوک به همت دانشگاه مازندران و شرکت شهرک های صنعتی در محل این دانشگاه برگزار می گردد. محوریت این رویداد به روال دو دوره گذشته حوزه صنعت می باشد اما تمامی افراد با هر ایده ی استارتاپی می توانند در این رویداد شرکت کنند. این رویداد یک فرصت 3 روزه استثنایی است تا با کمک مربیان و مدرسان و هم تیمی هایی که در رویداد با آنها آشنا می شوید بتوانید راه اندازی یک استارتاپ را از صفر بیاموزید و حتی اگر ایده ای دارید آن را عملی کنید.

زمان برگزاری رویداد اصلی از صبح روز یکشنبه 15 ام اسفند ماه لغایت ظهر روز چهارشنبه 18ام اسفند ماه می باشد. این رویداد به صورت حضوری بوده و شرط حضور در این رویداد تزریق حداقل 2 دوز واکسن و رعایت پروتکل های ایمنی در طی برگزار رویداد می باشد.

5 کارگاه آموزشی در موضوعات ارائه آسانسوری، ایده پردازی و اعتبار سنجی، MVP، بوم کسب و کار(ناب) و شیوه ارائه به سرمایه گزار کارگاه هایی هستند که با حضور مدرسین مجرب همان حوزه برای شرکت کنندگان رویداد برگزار می گردد. از بین این موارد فوق کارگاه های ایده یابی و اعتبارسنجی، بوم کسب و کار و MVP به صورت مجازی و در قالب پیش رویداد یک هفته پیش از رویداد اصلی برگزاری می گردند.

برای علاقه مندانی که قصد حضور از راه دور را دارند پیش بینی برای اسکان صورت گرفته است که هزینه آن از ثبت نام رویداد مجزاست. هر یک از علاقهمندان در حین ثبت نام نیازمندیشان به خوابگاه را باید اعلام کنند. ظرفیت برای پذیرش خوابگاه محدود است.

جوایز


  • تیم اول:

8 میلیون تومان به همراه گواهی حضور و رتبه

  • تیم دوم:

6 میلیون تومان به همراه گواهی حضور و رتبه

  • تیم سوم:

4 میلیون تومان به همراه گواهی حضور و رتبه

  • تیم خلاق:

2 میلیون تومان به همراه گواهی حضور و رتبه

 

برای اطلاعات بیشتر و خرید بلیط کلیک کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader