03 تیر 1401

گپولوشن 5

  • شروع: چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

گپولوشن چیه؟!

سلسله رویدادهای حضوری گپولوشن با محوریت Problem Solving و در قالب کارگاه‌های تفکر طراحی برگزار میشه!
در روند گپولوشن‌های حضوری فرآیند همدلی، تعریف مسئله، ایده پردازی، پروتوتایپینگ و تست رو بسته به موضوع و هدایتگر هر جلسه طی میکنیم.

 

گره‌ای که با گپولوشن باز میشه؛ با دندون نباید بازش کرد!

اینستاگرام گپولوشن

آنچه در گپولوشن ۵ خواهد گذشت!

در این کارگاه، تفکر طراحی (Design Thinking) رو از طریق یک مثال در زندگی روزمرمون و به صورت پایه‌ای و عمیق تمرین میکنیم. روش‌هایی که برای هر کدوم از مراحل تفکر طراحی لازمه، محوریت اصلی این کارگاه هستن. مثل: مصاحبه همدلانه، ایده پردازی، محدود سازی، پروتوتایپینگ، تست و …

شرکت در گپولوشن چه فایده‌ای داره؟

همه ما روزانه با مسائل متعددی در حوزه اجتماعی، کاری، فرهنگی و البته شخصی روبرو میشیم. رویکردهای مختلفی برای برخورد با اون مسئله و حلش وجود داره که طراحی یکی از اون هاست.
اگر حل کردن مسائل از طریق طراحی و ایده‌پردازی براتون جذابه و اون رو مؤثر میدونید، این کارگاه جاییه که میتونید روش صحیح انجامش رو به صورت عملی تمرین کنید.
با شرکت در کارگاه حضوری گپولوشن، یاد می‌گیرید چطور با دیگر افراد و مخاطب همدلی داشته باشید تا مسئله رو بهتر بفهمید یا تدقیق کنید، برای حلشون ایده پردازی خلاقانه داشته باشید و ایده‌ای رو اجرا کنید که بیشترین همخوانی رو با مسئله داشته باشه و به بهترین شکل پاسخگوی نیاز مخاطب (که می‌تونه خودتون باشه) باشه.

شرکت در این کارگاه مستلزم هیچ گونه پیش نیازی نیست.

سخنرانان

سارا رابط
سارا رابط

مدیرعامل خانه رویداد آبرک

نرگس صابر
نرگس صابر

طراح رویداد در خانه رویداد آبرک

خرید بلیط و اطلاعات بیشتر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader